UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w odróżnieniu od przedmówców chciałabym zwrócić uwagę na samą akcję, a nie załączone zdjęcie; p kto nie był z dzieciakami - niech żałuje! Policjanci w nowej roli - też fajnie sobie poradzili :) było kolorowo i masa atrakcji. jedyna uwaga - przydałoby się w ratuszu jakieś okno otwarte, bo im nas więcej tym trudniej o dopływ tlenu na salach; ) gratuluję organizatorom i w imieniu swoim i dzieciaków dziękuję!
nikira