A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem wzruszony. .. .. chyba wstąpię do policji. A może by tak przeczytać gimnazjalistom Kodeks Karny ???
a dlaczego nie tańczyli, albo nie śpiewali
O pojazdy gamoniu trzeba dbać a wtedy nie trzeba będzie skamleć.
byliśmy z dzieciakami - ekstra! pozdrawiamy!!
Swoją drogą to ciekawostka i nie wigilia - psy, które potrafią czytać.
Nam się podobało, maluchy zadowolone bardzo! Dziękujemy
Mamy całkiem reprezentacyjne te policjantki w Elblągu, jeszcze do czytającego teamu przydałaby się z jedna ładna brunetka.
Zgrabne i schludne blondyneczki - prezentują się jak japonki, jakby co najmniej brały kąpiel dwa razy dziennie.
*Japonki