31
22.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem wzruszony. .. .. chyba wstąpię do policji. A może by tak przeczytać gimnazjalistom Kodeks Karny ???
(2012.07.22)

info

0  
  0
a dlaczego nie tańczyli, albo nie śpiewali
rozczarowany (2012.07.23)

info

0  
  0
O pojazdy gamoniu trzeba dbać a wtedy nie trzeba będzie skamleć.
(2012.07.23)

info

0  
  0
byliśmy z dzieciakami - ekstra! pozdrawiamy!!
mig (2012.07.23)

info

0  
  0
Swoją drogą to ciekawostka i nie wigilia - psy, które potrafią czytać.
(2012.07.23)

info

0  
  0
Nam się podobało, maluchy zadowolone bardzo! Dziękujemy
Elbląska Mama (2012.07.23)

info

0  
  0
Mamy całkiem reprezentacyjne te policjantki w Elblągu, jeszcze do czytającego teamu przydałaby się z jedna ładna brunetka.
Maestro. (2012.07.23)

info

0  
  0
Nie ma się co podniecać, jakby książki i umiejętność ich czytania posiadała tylko policja. Sami nie czytacie dzieciom?
(2012.07.23)

info

0  
  0
Zgrabne i schludne blondyneczki - prezentują się jak japonki, jakby co najmniej brały kąpiel dwa razy dziennie.
Maestro. (2012.07.23)

info

0  
  0
*Japonki
Maestro. (2012.07.23)

info

0  
  0