13
22.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Warto podkreślić to, co już kilka osób wspomniało: Galeria EL w pojedynkę by takiego festiwalu w życiu nie ogarnęła. Tu dobrze zagrała współpraca ze Stowarzyszeniem Laboratorium Sztuki, Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym no i przede wszystkim wkład Departamentu Kultury. Szacunek dla p. Sarnowskiego za to wydarzenie.
(2012.07.23)

info

0  
  0
REWELACJA! Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych!!!
(2012.07.23)

info

0  
  0
Jak i poprzednicy przede wszystkim dziękuję Panu Leszkowi Sarnowskiemu za pomysł i konsekwencję w realizacji, wszystkim pracownikom Departamentu Kultury oraz obsłudze technicznej całego festiwalu. Jest wiele osób, organizacji, instytucji bez których ten festiwal by się nie odbył - tak więc - dziękuję. Dziękuję też wszystkim mediom za informację zarówno przed jak i w trakcie czy po. a za rok. .. będzie zapewne jeszcze ciekawiej
(2012.07.23)

info

0  
  0