A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Warto podkreślić to, co już kilka osób wspomniało: Galeria EL w pojedynkę by takiego festiwalu w życiu nie ogarnęła. Tu dobrze zagrała współpraca ze Stowarzyszeniem Laboratorium Sztuki, Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym no i przede wszystkim wkład Departamentu Kultury. Szacunek dla p. Sarnowskiego za to wydarzenie.
REWELACJA! Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych!!!
Jak i poprzednicy przede wszystkim dziękuję Panu Leszkowi Sarnowskiemu za pomysł i konsekwencję w realizacji, wszystkim pracownikom Departamentu Kultury oraz obsłudze technicznej całego festiwalu.
Jest wiele osób, organizacji, instytucji bez których ten festiwal by się nie odbył - tak więc - dziękuję. Dziękuję też wszystkim mediom za informację zarówno przed jak i w trakcie czy po.
a za rok. .. będzie zapewne jeszcze ciekawiej