UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto podkreślić to, co już kilka osób wspomniało: Galeria EL w pojedynkę by takiego festiwalu w życiu nie ogarnęła. Tu dobrze zagrała współpraca ze Stowarzyszeniem Laboratorium Sztuki, Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym no i przede wszystkim wkład Departamentu Kultury. Szacunek dla p. Sarnowskiego za to wydarzenie.