UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak i poprzednicy przede wszystkim dziękuję Panu Leszkowi Sarnowskiemu za pomysł i konsekwencję w realizacji, wszystkim pracownikom Departamentu Kultury oraz obsłudze technicznej całego festiwalu. Jest wiele osób, organizacji, instytucji bez których ten festiwal by się nie odbył - tak więc - dziękuję. Dziękuję też wszystkim mediom za informację zarówno przed jak i w trakcie czy po. a za rok. .. będzie zapewne jeszcze ciekawiej


Anuluj