UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto podkreślić to, co już kilka osób wspomniało: Galeria EL w pojedynkę by takiego festiwalu w życiu nie ogarnęła. Tu dobrze zagrała współpraca ze Stowarzyszeniem Laboratorium Sztuki, Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym no i przede wszystkim wkład Departamentu Kultury. Szacunek dla p. Sarnowskiego za to wydarzenie.