A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dużo jachtów na metę dotarło na silnikach-racja. Czasy powinny być liczone z ELB1
Wcisła w zalewie to niezły produkt marketingowy promujący Elbląg.
To burza zakręcił tymi regatami tak jak zakręcony jest ślimak w logo Elbląga. To gniew boży nad lokalną władzą i jej poczynaniami.
Ciesz cię z dzbanka i, że nikomu nic sie nic nie stało.
Te Saling, jak ześ taki żeglarz to wiedz że saling to po polsku rozpier i najczęściej mamy rozpier górny i rozpier dolny.