26
02.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dużo jachtów na metę dotarło na silnikach-racja. Czasy powinny być liczone z ELB1
(2012.07.02)

info

0  
  0
Wcisła w zalewie to niezły produkt marketingowy promujący Elbląg.
(2012.07.03)

info

0  
  0
To burza zakręcił tymi regatami tak jak zakręcony jest ślimak w logo Elbląga. To gniew boży nad lokalną władzą i jej poczynaniami.
(2012.07.04)

info

0  
  0
Dla mnie są to najlepsze regaty w ciągu całego sezonu żeglarskiego. Pogody się nie wybiera. Dla mnie niektóre komentarze są śmieszne. Ci którzy je piszą nie mają żadnego pojęcia o żeglarstwie. Żeglarzy też nie interesuje polityka i jakieś tam rozgrywki regionalne. Info dla kochających wiatr, wodę i słońce. Ahoj.
saling (2012.07.04)

info

0  
  0
Ciesz cię z dzbanka i, że nikomu nic sie nic nie stało.
(2012.07.05)

info

0  
  0
Te Saling, jak ześ taki żeglarz to wiedz że saling to po polsku rozpier i najczęściej mamy rozpier górny i rozpier dolny.
(2012.07.06)

info

0  
  0