UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To burza zakręcił tymi regatami tak jak zakręcony jest ślimak w logo Elbląga. To gniew boży nad lokalną władzą i jej poczynaniami.
To burza zakręcił tymi regatami tak jak zakręcony jest ślimak w logo Elbląga. To gniew boży nad lokalną władzą i jej poczynaniami.