UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie są to najlepsze regaty w ciągu całego sezonu żeglarskiego. Pogody się nie wybiera. Dla mnie niektóre komentarze są śmieszne. Ci którzy je piszą nie mają żadnego pojęcia o żeglarstwie. Żeglarzy też nie interesuje polityka i jakieś tam rozgrywki regionalne. Info dla kochających wiatr, wodę i słońce. Ahoj.
saling