A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na naszym nowym stadionie; -)
bravo concordia!!!!; )))))
W Elblągu tylko Concordia, w Elblągu tylko Concordia
Tu znalazłam zdjęcia http://goo.gl/AkSDV
Rumcajsie - Tobie ku pamięci: Concordia - Olimpia 2:2:
http://www.youtube.com/watch?v=t_ukwCR2YdI
W Elblągu jest miejsce i dla Olimpii i dla Concordii.
oldringo - ku twojej pamięci http://www.90minut.pl/liga/0/liga3832.html
Start Działdowo zrezygnował z awansu, będą II-ligowe derby Concordia - Olimpia!
http://elblag.wm.pl/110129,Elblag-bedzie-mial-dwie-druzyny-w-II-lidze-Szansa-Concordii.html
CONCA - jak śmiecie robić problemy prezydentowi. i jak ten biedak teraz kase podzieli. .. .no jak? VIVAT - jestem z WAMI. GRATULUJE:):)
@ Conca_fun - jak to jak? Nie podzieli i wszystko weźmie sobie, proste.