21
17.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na naszym nowym stadionie; -)
(2012.06.17)

info

0  
  0
bravo concordia!!!!; )))))
bravo (2012.06.17)

info

0  
  0
W Elblągu tylko Concordia, w Elblągu tylko Concordia
(2012.06.17)

info

0  
  0
Tu znalazłam zdjęcia http://goo.gl/AkSDV
(2012.06.17)

info

0  
  0
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=516314 :) ku pamięci. W Elblągu tylko Olimpia!
Rumcajs z Zaholeckiego lasu (2012.06.18)

info

0  
  0
Rumcajsie - Tobie ku pamięci: Concordia - Olimpia 2:2: http://www.youtube.com/watch?v=t_ukwCR2YdI W Elblągu jest miejsce i dla Olimpii i dla Concordii.
oldgringo (2012.06.18)

info

0  
  0
oldringo - ku twojej pamięci http://www.90minut.pl/liga/0/liga3832.html
(2012.06.18)

info

0  
  0
Start Działdowo zrezygnował z awansu, będą II-ligowe derby Concordia - Olimpia! http://elblag.wm.pl/110129,Elblag-bedzie-mial-dwie-druzyny-w-II-lidze-Szansa-Concordii.html
oldgringo (2012.06.18)

info

0  
  0
CONCA - jak śmiecie robić problemy prezydentowi. i jak ten biedak teraz kase podzieli. .. .no jak? VIVAT - jestem z WAMI. GRATULUJE:):)
Conca_fun (2012.06.18)

info

0  
  0
@ Conca_fun - jak to jak? Nie podzieli i wszystko weźmie sobie, proste.
(2012.06.18)

info

0  
  0