UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rumcajsie - Tobie ku pamięci: Concordia - Olimpia 2:2: http://www.youtube.com/watch?v=t_ukwCR2YdI W Elblągu jest miejsce i dla Olimpii i dla Concordii.

oldgringo

Anuluj