UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rumcajsie - Tobie ku pamięci: Concordia - Olimpia 2:2: http://www.youtube.com/watch?v=t_ukwCR2YdI W Elblągu jest miejsce i dla Olimpii i dla Concordii.
oldgringo
Rumcajsie - Tobie ku pamięci: Concordia - Olimpia 2:2: http://www.youtube.com/watch?v=t_ukwCR2YdI W Elblągu jest miejsce i dla Olimpii i dla Concordii.
oldgringo