UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Start Działdowo zrezygnował z awansu, będą II-ligowe derby Concordia - Olimpia! http://elblag.wm.pl/110129,Elblag-bedzie-mial-dwie-druzyny-w-II-lidze-Szansa-Concordii.html
oldgringo
Start Działdowo zrezygnował z awansu, będą II-ligowe derby Concordia - Olimpia! http://elblag.wm.pl/110129,Elblag-bedzie-mial-dwie-druzyny-w-II-lidze-Szansa-Concordii.html
oldgringo