A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nasz prezydent ma chałupe, żonka posadke załatwioną po znajomosci wiec on ma gdzies biedote! kiedys w tv byl program o tych ludziach z chotelu na jaszczurczego ktorych chcieli wywalic i wtedy przydupas grzeska kamil. cz tlumaczyl ze ci ludzie powinni sobie odkladac na mieszkanie przez okres czasu jaki spedzili w tych chotelach hahaha czlowieku toc tam mieszkaja biedni ludzie ktorych nie stac nawet na oplaty za prad a ty im kazesz odlozyc 100 tys na mieszkanie?!!! ciekawe czy sam mieszkasz na wlasnym bo z tego co mi wiadomo to wbiles sie na krzywy ryj do laski:))
Do Turbana - ludzie z hotelowców nie tyle są biedni co sprytni! Wystarczy popatrzeć niekiedy jakimi samochodami się rozbijają albo jaki sprzęt RTV i AGD posiadają. Oczywiście nie chcę generalizować ale niestety takie są fakty. Sądzę, że w wypowiedziach medialnych, tych jak to ująłeś "przydupasów" chodziło bardziej o to, że skoro ludzie nie płacą czynszów lub te czynsze są bardzo niskie, to mogliby sami odlożyć jakąś częśc pieniędzy by polepszyć sobie standard życia. Chodzi jednak o to, że oni wcale nie chcą sami sobie pomóc. Ci ludzie wolą narzekać i wymagać od miasta (czyli od nas wszystkich) żeby im DALI.