UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nasz prezydent ma chałupe, żonka posadke załatwioną po znajomosci wiec on ma gdzies biedote! kiedys w tv byl program o tych ludziach z chotelu na jaszczurczego ktorych chcieli wywalic i wtedy przydupas grzeska kamil. cz tlumaczyl ze ci ludzie powinni sobie odkladac na mieszkanie przez okres czasu jaki spedzili w tych chotelach hahaha czlowieku toc tam mieszkaja biedni ludzie ktorych nie stac nawet na oplaty za prad a ty im kazesz odlozyc 100 tys na mieszkanie?!!! ciekawe czy sam mieszkasz na wlasnym bo z tego co mi wiadomo to wbiles sie na krzywy ryj do laski:))

turban