UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nasz prezydent ma chałupe, żonka posadke załatwioną po znajomosci wiec on ma gdzies biedote! kiedys w tv byl program o tych ludziach z chotelu na jaszczurczego ktorych chcieli wywalic i wtedy przydupas grzeska kamil. cz tlumaczyl ze ci ludzie powinni sobie odkladac na mieszkanie przez okres czasu jaki spedzili w tych chotelach hahaha czlowieku toc tam mieszkaja biedni ludzie ktorych nie stac nawet na oplaty za prad a ty im kazesz odlozyc 100 tys na mieszkanie?!!! ciekawe czy sam mieszkasz na wlasnym bo z tego co mi wiadomo to wbiles sie na krzywy ryj do laski:))
turban