UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Turbana - ludzie z hotelowców nie tyle są biedni co sprytni! Wystarczy popatrzeć niekiedy jakimi samochodami się rozbijają albo jaki sprzęt RTV i AGD posiadają. Oczywiście nie chcę generalizować ale niestety takie są fakty. Sądzę, że w wypowiedziach medialnych, tych jak to ująłeś "przydupasów" chodziło bardziej o to, że skoro ludzie nie płacą czynszów lub te czynsze są bardzo niskie, to mogliby sami odlożyć jakąś częśc pieniędzy by polepszyć sobie standard życia. Chodzi jednak o to, że oni wcale nie chcą sami sobie pomóc. Ci ludzie wolą narzekać i wymagać od miasta (czyli od nas wszystkich) żeby im DALI.


Anuluj