22
16.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowacki niedługo napisze w mediacha że nie wykryto sprawców i to nie było podpalenie tylko samozapłon Daję 1110 :0
(2012.04.17)

info

0  
  0
Nowacki i policja teraz maja 11 sprawców tego podpalenia ale ich policyjna brutalność, bicie i upokarznie karze im się wszystkim przyznać więc nie wiadomo którego wytypować. Prawda Nowacki ?
16 LATEK (2012.04.17)

info

0  
  0
Ale to już KOLEJNY POŻAR w obrębie tych samych budynków - przeznaczonych do rozbiórki.
bel30 (2012.04.17)

info

0  
  0
Budynki ZBK na ul. Browarnej sypią się, pękają, jak zaczną się palić i walić wtedy pójdzie po rozum ktoś że pora rozbierać budynki póki czas. Druga sprawa Straż Pożarna w Elblągu MA ZA MAŁO ilościowo i nowoczesnych pojazdów by sprostać kilku pożarom w mieście. TRAGEDIA tak można nazwać bycie w tym województwie. olsztyn u siebie ma wszystko a miasto duże Elbląg ma g. .. o.
(2012.04.17)

info

0  
  0
Przecież te budynki i tak są przeznaczone do rozbiórki w związku z przebudową drogi.
wszystkie zajęte? (2012.04.17)

info

0  
  0
Nowaczyk nie pomoże nie róbcie sobie jaj ludzie!
Bi3it (2012.04.17)

info

0  
  0
Jak zdobyć mieszkanie z zasobów komunalnych gdy podobno ich brakuje. Odpowiedz jest prozaicznie prosta - podpalic stare. Wówczas wszyscy nas żałują, litują się i. .. .. dostajemy klucze do nowego mieszkanka.
(2012.04.17)

info

0  
  0
Te budynki są przeznaczone do rozbiórki w związku z przebudową drogi.
gggggggg (2012.04.17)

info

0  
  0
brawo kołki!!!
pijawa (2012.04.17)

info

0  
  0
to zrobiły małoletnie szczylki(kilkunastoletnie) kręcący się tam ciągle. popełnili jeden błąd-podpalili budynek z ludźmi wewnątrz. i już was chłopcy namierzam. ..
(2012.04.18)

info

0  
  0