A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nowacki niedługo napisze w mediacha że nie wykryto sprawców i to nie było podpalenie tylko samozapłon Daję 1110 :0
Nowacki i policja teraz maja 11 sprawców tego podpalenia ale ich policyjna brutalność, bicie i upokarznie karze im się wszystkim przyznać więc nie wiadomo którego wytypować. Prawda Nowacki ?
Ale to już KOLEJNY POŻAR w obrębie tych samych budynków - przeznaczonych do rozbiórki.
Budynki ZBK na ul. Browarnej sypią się, pękają, jak zaczną się palić i walić wtedy pójdzie po rozum ktoś że pora rozbierać budynki póki czas. Druga sprawa Straż Pożarna w Elblągu MA ZA MAŁO ilościowo i nowoczesnych pojazdów by sprostać kilku pożarom w mieście. TRAGEDIA tak można nazwać bycie w tym województwie. olsztyn u siebie ma wszystko a miasto duże Elbląg ma g. .. o.
Przecież te budynki i tak są przeznaczone do rozbiórki w związku z przebudową drogi.
Nowaczyk nie pomoże nie róbcie sobie jaj ludzie!
Jak zdobyć mieszkanie z zasobów komunalnych gdy podobno ich brakuje. Odpowiedz jest prozaicznie prosta - podpalic stare. Wówczas wszyscy nas żałują, litują się i. .. .. dostajemy klucze do nowego mieszkanka.
Te budynki są przeznaczone do rozbiórki w związku z przebudową drogi.
brawo kołki!!!
to zrobiły małoletnie szczylki(kilkunastoletnie) kręcący się tam ciągle. popełnili jeden błąd-podpalili budynek z ludźmi wewnątrz. i już was chłopcy namierzam. ..