UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zdobyć mieszkanie z zasobów komunalnych gdy podobno ich brakuje. Odpowiedz jest prozaicznie prosta - podpalic stare. Wówczas wszyscy nas żałują, litują się i. .. .. dostajemy klucze do nowego mieszkanka.


Anuluj