16
30.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
~wredny, to kmiot. .. zdecydowanie!
(2012.03.31)

info

0  
  0
Dotrzymal slowa-a to takie niepopularnew dzisiejszych czasach-GRATULACJE!!!!! Niech politycy polscy-elblascy biora z Pana przyklad!
(2012.03.31)

info

0  
  0
do Wredny-chyba chciałeś powiedzieć spisał, bo tak właśnie było! Pan Ryszard spisał się na medal!Nie "olał" dzieciaków, nie gwiazdorzył, tylko zachował się jak GOŚĆ. Brawo dla Ryszarda!Dziś wyślę następne sms-y na niego i jego drużynę w "Bitwie na głosy"!!!!
(2012.03.31)

info

0  
  0
Brawo RYSIEK pamiętasz szkołę podstawową nr 5,to była klasyka Twoje występy na akademiach.
Stara wiara (2012.03.31)

info

0  
  0
No i znowu wygrali!!!
(2012.04.01)

info

0  
  0
Uczniowie byli zachwyceni wizytą p. Ryszarda! Swoją wizytą sprawił im niespodziankę i wielką radość:)
(2012.04.02)

info

0  
  0