A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dotrzymal slowa-a to takie niepopularnew dzisiejszych czasach-GRATULACJE!!!!!
Niech politycy polscy-elblascy biora z Pana przyklad!
do Wredny-chyba chciałeś powiedzieć spisał, bo tak właśnie było! Pan Ryszard spisał się na medal!Nie "olał" dzieciaków, nie gwiazdorzył, tylko zachował się jak GOŚĆ. Brawo dla Ryszarda!Dziś wyślę następne sms-y na niego i jego drużynę w "Bitwie na głosy"!!!!
Brawo RYSIEK pamiętasz szkołę podstawową nr 5,to była klasyka Twoje występy na akademiach.
No i znowu wygrali!!!
Uczniowie byli zachwyceni wizytą p. Ryszarda! Swoją wizytą sprawił im niespodziankę i wielką radość:)