UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do Wredny-chyba chciałeś powiedzieć spisał, bo tak właśnie było! Pan Ryszard spisał się na medal!Nie "olał" dzieciaków, nie gwiazdorzył, tylko zachował się jak GOŚĆ. Brawo dla Ryszarda!Dziś wyślę następne sms-y na niego i jego drużynę w "Bitwie na głosy"!!!!