Ryszard Rynkowski odwiedził SP 12

16
30.03.2012
Ryszard Rynkowski odwiedził SP 12
fot. nadesłane
W środę 28 marca do naszej szkoły przybył znany piosenkarz Ryszard Rynkowski. Zobacz więcej zdjęć.
Spełnił w ten sposób swoją obietnicę złożoną uczniom klasy IIb, którzy spotkali go dzień wcześniej w drodze do elbląskiego muzeum. Dzieci bardzo ucieszyła ta wizyta i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Pan Ryszard rozdał im zdjęcia z autografem, a one wręczyły mu kartkę z wielkanocnymi życzeniami dla całej jego drużyny z „Bitwy na głosy”, za którą głosują przez smsy i mocno trzymają kciuki.[fotoc]
   
SP 12

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to dzieciaki musiały mieć radochę :)
(2012.03.30)

info

0  
  0
Nie rozumie, takie małe dzieci mogą glosować sms, czy nie jest wymagany odpowiedni wiek ????
Pariks (2012.03.30)

info

0  
  0
Fajna sprawa. Gratuluje pomysłodawcom. Panie Ryszardzie do tej szkoły chodzili także i inni fajni ludzie. .. A dzieciaki w tej szkole wiele zyskały dzięki takiej wizycie. Pozdrawiam wszystkich z uśmiechem i przodem do przodu, a malkontentów. .. no cóż. .. ten typ tak ma.
klm (2012.03.30)

info

0  
  0
to już mieliśmy 28 kwietnia ????? to jaki miesiąc mamy ????
nieźle (2012.03.30)

info

0  
  0
Bo to rok temu było :)
heheeh (2012.03.30)

info

0  
  0
Dzieciaki były zachwycone i dumne strasznieeeee!
(2012.03.30)

info

0  
  0
Było ekstra!!!!!
(2012.03.30)

info

0  
  0
Dzieci pękały z dumy, a Pan Ryszard pokazał klasę!
(2012.03.30)

info

0  
  0
Ale się Rychu spasł.
Wredny (2012.03.30)

info

0  
  0
Nie jesteś wredny tylko kmiot
(2012.03.31)

info

0  
  0