Brawo RYSIEK pamiętasz szkołę podstawową nr 5,to była klasyka Twoje występy na akademiach. Stara wiara
Brawo RYSIEK pamiętasz szkołę podstawową nr 5,to była klasyka Twoje występy na akademiach.