UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajna sprawa. Gratuluje pomysłodawcom. Panie Ryszardzie do tej szkoły chodzili także i inni fajni ludzie. .. A dzieciaki w tej szkole wiele zyskały dzięki takiej wizycie. Pozdrawiam wszystkich z uśmiechem i przodem do przodu, a malkontentów. .. no cóż. .. ten typ tak ma.
klm