A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
piekne kobietki, na prawdee
zdjecie nr 31,do czego pasuja te buty tego pana?; D
Rozumiem ze kryzys ale. ..
Haha jedna dziewczyna przez pomylke Leszczynskiego przeszla do finalu co za upokorzenie. ..
Ta z lewej to całkiem ładna laleczka; )
Aja się sądzę że nr 22 powinien wygrać ona jest stworzona do tego jej ruchy ona jedyna czuła sie jak ryba w wodzie jestem zawiedziony
popieram piękna dziewczyna to jej korona się należała co z tego że niska ale super, przecież to nie wybory modelek
Siwko haaa haaa haaa
wlasnie ze wybory modelek, bo musza jechac na cwiercfinay i polfinaly miss polski, a tam nie maja szans niskie dziewczyny, minimum 1,70 i powyzej. Moim zdaniem powinni kierowac sie wzrostem i patrzec pod katem ze moga cos osiagnac, a dziewczyna z 1,64 w modellingu raczej nic nie osiagnie. Bardzo gratuluje Kasi zasluzyla na ta nagrode.
leszczyński to wielka pomyłka tych wyborów, żenada i wstyd
Mam tylko jedno pytanko: Kto wybierał prowadzącego?? MASAKRA :(