31
17.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
piekne kobietki, na prawdee
ueyhaj (2012.03.18)

info

0  
  0
zdjecie nr 31,do czego pasuja te buty tego pana?; D Rozumiem ze kryzys ale. ..
zdjecie nr 31 (2012.03.18)

info

0  
  0
Haha jedna dziewczyna przez pomylke Leszczynskiego przeszla do finalu co za upokorzenie. ..
El Finomeno (2012.03.18)

info

0  
  0
Ta z lewej to całkiem ładna laleczka; )
(2012.03.18)

info

0  
  0
Aja się sądzę że nr 22 powinien wygrać ona jest stworzona do tego jej ruchy ona jedyna czuła sie jak ryba w wodzie jestem zawiedziony
j.j (2012.03.18)

info

0  
  0
popieram piękna dziewczyna to jej korona się należała co z tego że niska ale super, przecież to nie wybory modelek
J.J (2012.03.18)

info

0  
  0
Siwko haaa haaa haaa
(2012.03.18)

info

0  
  0
wlasnie ze wybory modelek, bo musza jechac na cwiercfinay i polfinaly miss polski, a tam nie maja szans niskie dziewczyny, minimum 1,70 i powyzej. Moim zdaniem powinni kierowac sie wzrostem i patrzec pod katem ze moga cos osiagnac, a dziewczyna z 1,64 w modellingu raczej nic nie osiagnie. Bardzo gratuluje Kasi zasluzyla na ta nagrode.
hahy (2012.03.18)

info

0  
  0
leszczyński to wielka pomyłka tych wyborów, żenada i wstyd
(2012.03.18)

info

0  
  0
Mam tylko jedno pytanko: Kto wybierał prowadzącego?? MASAKRA :(
asss (2012.03.18)

info

0  
  0