UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram piękna dziewczyna to jej korona się należała co z tego że niska ale super, przecież to nie wybory modelek
J.J
popieram piękna dziewczyna to jej korona się należała co z tego że niska ale super, przecież to nie wybory modelek
J.J