UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wlasnie ze wybory modelek, bo musza jechac na cwiercfinay i polfinaly miss polski, a tam nie maja szans niskie dziewczyny, minimum 1,70 i powyzej. Moim zdaniem powinni kierowac sie wzrostem i patrzec pod katem ze moga cos osiagnac, a dziewczyna z 1,64 w modellingu raczej nic nie osiagnie. Bardzo gratuluje Kasi zasluzyla na ta nagrode.

hahy