31
17.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I jeszcze jedno: Jaka firma dekorowała scenę ? WSTYD:(
asss (2012.03.18)

info

0  
  0
prowadzący- toalana porażka !!!!! skiepścił całą imprezę !!!! świetne dziewczyny z DESTINATION :) !!!!
(2012.03.19)

info

0  
  0
ta po lewej. .. WOW KASIU WOW!!!!
kjhajhas (2012.03.19)

info

0  
  0
Trochę dziwne że organizator mając pod ręką co najmniej kilku dobrych elbląskich aktorów czy konferansjerów skorzystał z usług Roberta, doceniajcie bardziej zwykłych ludzi z miasta - sprawdzą się lepiej a nie szukajcie podstarzałych quasi celebrytów i nie zapełniacie im kieszeni.
Koneser prawdy. (2012.03.19)

info

0  
  0
jestesmy zachwyceni, wow co za piękno!!
braniewanie (2012.03.19)

info

0  
  3
Największą furorę zrobiły kupony Butik your new style wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie:) Co za żenada. .. .Toć większą nagrodę mogłaby zafudnować emerytka z blokowej klatki. ..
elblazak (2012.03.19)

info

2  
  0
Korony jak z Tolkiena
Hobbit (2012.03.19)

info

2  
  0
Prowadzący to żenada, nieumiejący czytać wtórny analfabeta. Obciach totalny. Nie powinien otrzymać gaży za swój pseudowystęp.
zażenowana elblążanka (2012.03.20)

info

3  
  0
nr 22 - karakan na krótkich nóżkach, porażka!
maus (2012.03.20)

info

3  
  0
Alicja, ta młokoska z 15 letnim doświadczeniem życiowym w pełni zasłużyła na pierwszą wicemiss, obok Oli Mandryk była wśród nastolatek obiektywnie najładniejsza.
(2012.03.21)

info

0  
  4