A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I jeszcze jedno: Jaka firma dekorowała scenę ? WSTYD:(
prowadzący- toalana porażka !!!!! skiepścił całą imprezę !!!!
świetne dziewczyny z DESTINATION :) !!!!
ta po lewej. .. WOW KASIU WOW!!!!
Trochę dziwne że organizator mając pod ręką co najmniej kilku dobrych elbląskich aktorów czy konferansjerów skorzystał z usług Roberta, doceniajcie bardziej zwykłych ludzi z miasta - sprawdzą się lepiej a nie szukajcie podstarzałych quasi celebrytów i nie zapełniacie im kieszeni.
jestesmy zachwyceni, wow co za piękno!!
Największą furorę zrobiły kupony Butik your new style wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie:) Co za żenada. .. .Toć większą nagrodę mogłaby zafudnować emerytka z blokowej klatki. ..
Korony jak z Tolkiena
Prowadzący to żenada, nieumiejący czytać wtórny analfabeta. Obciach totalny. Nie powinien otrzymać gaży za swój pseudowystęp.
nr 22 - karakan na krótkich nóżkach, porażka!
Alicja, ta młokoska z 15 letnim doświadczeniem życiowym w pełni zasłużyła na pierwszą wicemiss, obok Oli Mandryk była wśród nastolatek obiektywnie najładniejsza.