UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zadomawiajcie się za bardzo w Elblągu, bo wasz PO-wski koniec juz bliski. Zawsze zostanie na otarcie łez jakaś nieruchomośc, co ?
Nie zadomawiajcie się za bardzo w Elblągu, bo wasz PO-wski koniec juz bliski. Zawsze zostanie na otarcie łez jakaś nieruchomośc, co ?