UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zadomawiajcie się za bardzo w Elblągu, bo wasz PO-wski koniec juz bliski. Zawsze zostanie na otarcie łez jakaś nieruchomośc, co ?


Anuluj