UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w zimie na drogach trzeba mieć oczy szeroko otwarte i myśleć trochę za kierownicom akurat jechałem chwile po zdarzeniu, widzi się czarną nawierzchnie i pedał do dechy śnieg na poboczach topnieje płynie po jezdni teren zadrzewiony słońce nie dociera i marznie i takie skutki rozwaga i jeszcze raz rozwaga plus wyobraznia każdy kierowca powinien o tym pamiętać, wszystko na naszych drogach może się zdarzyć.

dłógoletni stazem