UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w zimie na drogach trzeba mieć oczy szeroko otwarte i myśleć trochę za kierownicom akurat jechałem chwile po zdarzeniu, widzi się czarną nawierzchnie i pedał do dechy śnieg na poboczach topnieje płynie po jezdni teren zadrzewiony słońce nie dociera i marznie i takie skutki rozwaga i jeszcze raz rozwaga plus wyobraznia każdy kierowca powinien o tym pamiętać, wszystko na naszych drogach może się zdarzyć.
dłógoletni stazem