UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No a czy ktoś wie jak udał się sylwester w Hotelu Elbląg? Bo miał być z wielką pompą. Może ktoś z was był?
No a czy ktoś wie jak udał się sylwester w Hotelu Elbląg? Bo miał być z wielką pompą. Może ktoś z was był?