A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mecz jak to pisał w pierwszym poście "nowy fan eks" może nie do wygrania, ale do powalczenia o remis(to by był sukces). Niefortunne zmiany trenera to fakt i na pewno on sam o tym wie. Co do samej gry nie była ona finezyjna, ani z jednej, ani z drugiej strony choć SPR był szybki i skuteczny na wszystkich pozycjach. U nas nie istniały w ogóle skrzydła i to jest ogromny ból naszej drużyny, a co do samej gry po za Janaczek, Wasak i czasami Aleksandrowicz+Sądej(kilka ładnych zagrań) nikt nie istniał w tej drużynie. Brak osób po za Janeczek, które chciałyby wziąć na siebie ciężar gry. Może Wolska jak wróci do formy, bo ten występ niestety nie może zaliczyć do udanych.
Powodzenia w następnych meczach :)
Zapomniałem o naszej bramkarce Agnieszce Kordunowskiej występ można zaliczyć do dobrych, kilka świetnych interwencji, na pewno pomagało to zespołowi.
"ma bardzo profesjonalną wizję budowania zespołu, budżetu i jest poza układem" sugerujesz, ze nowi ludzie w zarządzie są w jakimś układzie?! Nie wierzę. .. Jeśli tak jest to niech dołączy do Zarządu i wesprze klub. .. w czym problem?! Znam cześć z nich i zapewniam Cię, że nie są w żadnym, ale to żadnym układzie i są cholernie angażowani. .. ale potrzebują czasu żeby to, co nawykowo funkcjonowało przez lata poukładać. .. a patrząc na zachowanie odsuniętych od "władzy" widać, że nie mają łatwo :) Do tego muszą oddłużać klub. ..
.. .a dziewczyny raczej im nie pomagają :P
nie znam zadłużenia klubu, nie wiem jak dziewczyny mają podpisane kontrakty, ale wiem że ten gościu wie wiecej niż Ty, jego mentorami są ludzie PLUS LIGI SIATKÓWKI, a tam się robi kasę, a nie PR darczyńców
zal jak się na nie patrzy
dawać gadacze z startu i ich fani; czas na profesjonalne traktowanie, ZAWODNICZEK; TRENERA i KIBICÓW. czas na sport przez duże S; a gdzie są wasi menedżerzy? pilnują waszych interesów; bajo
zacznijcie poważnie traktować ZAWODNICZKI, dobrego TRENERA i siebie mdli działacze
Skoro wszystko jest takie dobre, trener, dziewczyny. .. to dlaczego w dupę dostają regularnie? Czas na takie traktowanie jakie widzimy granie. .. Dyscypliny i to od zawodniczek po Zarząd trzeba. .. i konsekwencji!
Różnice wypowiedzi spore. Czego można życzyć trenerowi, który radzi zawodniczkom (cytat "Dziennik elbląski"): "zastanówcie się nad zmianą pracy"? Ja życzę dużo zdrowia, bo nerwy wyraźnie puszczają! Jestem ciekaw co na to szefowie klubu?