UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"ma bardzo profesjonalną wizję budowania zespołu, budżetu i jest poza układem" sugerujesz, ze nowi ludzie w zarządzie są w jakimś układzie?! Nie wierzę. .. Jeśli tak jest to niech dołączy do Zarządu i wesprze klub. .. w czym problem?! Znam cześć z nich i zapewniam Cię, że nie są w żadnym, ale to żadnym układzie i są cholernie angażowani. .. ale potrzebują czasu żeby to, co nawykowo funkcjonowało przez lata poukładać. .. a patrząc na zachowanie odsuniętych od "władzy" widać, że nie mają łatwo :) Do tego muszą oddłużać klub. ..