UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Różnice wypowiedzi spore. Czego można życzyć trenerowi, który radzi zawodniczkom (cytat "Dziennik elbląski"): "zastanówcie się nad zmianą pracy"? Ja życzę dużo zdrowia, bo nerwy wyraźnie puszczają! Jestem ciekaw co na to szefowie klubu?