UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mecz jak to pisał w pierwszym poście "nowy fan eks" może nie do wygrania, ale do powalczenia o remis(to by był sukces). Niefortunne zmiany trenera to fakt i na pewno on sam o tym wie. Co do samej gry nie była ona finezyjna, ani z jednej, ani z drugiej strony choć SPR był szybki i skuteczny na wszystkich pozycjach. U nas nie istniały w ogóle skrzydła i to jest ogromny ból naszej drużyny, a co do samej gry po za Janaczek, Wasak i czasami Aleksandrowicz+Sądej(kilka ładnych zagrań) nikt nie istniał w tej drużynie. Brak osób po za Janeczek, które chciałyby wziąć na siebie ciężar gry. Może Wolska jak wróci do formy, bo ten występ niestety nie może zaliczyć do udanych. Powodzenia w następnych meczach :)

mimo wszystko kibicuję

Anuluj