12
13.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Nie wiem kto dobiera ale to od wiosny tamtego roku Orkiestra rozbłysła -od czasu kiedy Pani Dyrektor zabrała się za EOK.
(2012.01.14)

info

0  
  0
Bożena Sielewicz to znakomity menager, jakich w tym mieście niewielu, ale rozwój poziomu orkiestry to ciężka praca, chyba od początku koncertmistrza Pana Kuklińskiego, który jak na artystę przystało trochę mniej zabiega o poklask. Mam nadzieję, że jego obecność w EOK będzie gwarancją dalszego rozwoju orkiestry. Życzę członkom orkiestry samych sukcesów.
(2012.01.14)

info

0  
  0