UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem kto dobiera ale to od wiosny tamtego roku Orkiestra rozbłysła -od czasu kiedy Pani Dyrektor zabrała się za EOK.


Anuluj