UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bożena Sielewicz to znakomity menager, jakich w tym mieście niewielu, ale rozwój poziomu orkiestry to ciężka praca, chyba od początku koncertmistrza Pana Kuklińskiego, który jak na artystę przystało trochę mniej zabiega o poklask. Mam nadzieję, że jego obecność w EOK będzie gwarancją dalszego rozwoju orkiestry. Życzę członkom orkiestry samych sukcesów.


Anuluj