UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bożena Sielewicz to znakomity menager, jakich w tym mieście niewielu, ale rozwój poziomu orkiestry to ciężka praca, chyba od początku koncertmistrza Pana Kuklińskiego, który jak na artystę przystało trochę mniej zabiega o poklask. Mam nadzieję, że jego obecność w EOK będzie gwarancją dalszego rozwoju orkiestry. Życzę członkom orkiestry samych sukcesów.