16
13.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Performance R. Knutha ( napis ) był zapewne jego manifestacją bezsilnej wściekłości spowodowanej planami wybudowania elektrowni atomowej w miejscowości Gąski na Pomorzu, w której przez wiele lat mieszkał i pracował w odkupionym starym rybackimi domu. Więc rzeczony napis i hałas nie były takie zupełnie bez sensu. Wielkie manifestacje górników i hutników też często konczą się na wybijaniu szyb, demolce i towarzyszy im hałas syren, gwizdy itp. ..
wuc via Kazik (2012.01.13)

info

1  
  0
a ja myślałem że jego stosunek do energii nuklearnej (lub nuklearnej rodziny) jest pozytywny
(2012.01.14)

info

0  
  0
zdecydowanie nie. Flaga polska = akceptacja i zapowiedź polityki jądrowej przez rząd Tuska.
(2012.01.14)

info

0  
  0
Jak mialem 20 lat to z kolesiami takie 'sztuki" odwalalismy w piwnicy hehe No ale kto doceni wlasne podwórko? Lepiej sciagam "obych" sącząc ten sam temat. nihil novi
(2012.01.14)

info

0  
  0
własnie "pseduointelektualne szaliczki" są najlepsze haha ciekawe czy noszacy je w sposób manifestujący zdaja sobie sprawe ze kpina wisi na ich widok w powietrzu? Gdy celowo na wierzch je wyciagaja robiac z nich krawat itp. ? Znam takich co się puszą nosząc owy "intelektualny szaliczek" hehe bo w tv widzieli jakiegos profesorka hehe biorac to za symbol "ałorytet" beka na maxa. Czasem widać, że nie jest on im potrzebny bo z auta wychodzą no ale. .
(2012.01.15)

info

0  
  0
Galeria to przestrzeń dla konfrontacji tego co codzienne ze zjawiskowym. Cieszę się że jest wśród komentarzy merytoryczna refleksja- i to esencją tej wystawy. Ale co w tej instytucji robi BLAGIER giedziun
(2012.01.18)

info

0  
  0