UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Performance R. Knutha ( napis ) był zapewne jego manifestacją bezsilnej wściekłości spowodowanej planami wybudowania elektrowni atomowej w miejscowości Gąski na Pomorzu, w której przez wiele lat mieszkał i pracował w odkupionym starym rybackimi domu. Więc rzeczony napis i hałas nie były takie zupełnie bez sensu. Wielkie manifestacje górników i hutników też często konczą się na wybijaniu szyb, demolce i towarzyszy im hałas syren, gwizdy itp. ..
wuc via Kazik