UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
własnie "pseduointelektualne szaliczki" są najlepsze haha ciekawe czy noszacy je w sposób manifestujący zdaja sobie sprawe ze kpina wisi na ich widok w powietrzu? Gdy celowo na wierzch je wyciagaja robiac z nich krawat itp. ? Znam takich co się puszą nosząc owy "intelektualny szaliczek" hehe bo w tv widzieli jakiegos profesorka hehe biorac to za symbol "ałorytet" beka na maxa. Czasem widać, że nie jest on im potrzebny bo z auta wychodzą no ale. .