UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mialem 20 lat to z kolesiami takie 'sztuki" odwalalismy w piwnicy hehe No ale kto doceni wlasne podwórko? Lepiej sciagam "obych" sącząc ten sam temat. nihil novi


Anuluj