UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mialem 20 lat to z kolesiami takie 'sztuki" odwalalismy w piwnicy hehe No ale kto doceni wlasne podwórko? Lepiej sciagam "obych" sącząc ten sam temat. nihil novi
Jak mialem 20 lat to z kolesiami takie 'sztuki" odwalalismy w piwnicy hehe No ale kto doceni wlasne podwórko? Lepiej sciagam "obych" sącząc ten sam temat. nihil novi