16
13.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cudowny klimat tego koncertu, bardzo różnorodne formy muzyczne, Kwiatkowska i Olejnik najciekawsi, poza tym Joanna Żondłowska fantastyczna jak zawsze, naturalna na scenie!!!
(2011.12.13)

info

0  
  0
A o której godzinie dziś był ten koncert?
(2011.12.13)

info

0  
  0
Koncert uważam za wielce udany, gratulacje dla pomysłodawcy! Aranże ciekawe, choć niełatwe. Uważam że górą panowie, szczególnie Steńczyk i Olejnik. Wiedzą o czym śpiewają.
(2011.12.14)

info

0  
  0
Koncert rewelacyjny:) Widać, którzy artyści to rockowcy grajacy w swoich zespołach - zupełnie inne zachowanie na scenie - Asia Żondłowska, Goryś czy Ania Książkiewicz i Tomek Hoffman. Pozostali wywodza się z piosenki artystycznej, widziałam ich na Nocach Teatru. Stad ten dramatyzm na scenie. Zupełnie inne zachowania i tym lepiej. Brawo dla Bartka Krzywdy - aranże super, zaskakujące. Kwas świetny:) Brawo.
oLGAo (2011.12.14)

info

0  
  0
A moim zdaniem, bardzo szkoda, że zabrakło muzyków i ludzi, którzy w stanie wiojenym !!!! w tym mieście tworzyli autentyczną muzykę !!!!, pisali teksty przeciwko komunie !!!! i śpiewali je niejednokrotnie publicznie !!!. To kawałek prawdziwej historii, naszej własnej !!!!, nie cudzej doskanałej muzyki z 1981 przepięknie zaaranżowanej równiez na orkiestrę, do tekstów młodych ludzi którzy tą historię przeżyli i nadal tu żyją i tworzą. Szkoda, że zaszczyt honorowego uczestnictwa w imprezie otrzymali ci którzy tej historii nie tworzyli, znają tylko z historii, bo jeszcze bawili się klockami a ci którzy jako nieliczni w Polsce, którzy cokolwiek zrobili nawet nie zostali poiformowani o takiej możiwości uczestnictwa. Może okazałoby się w konfronatcji, że jedna nasza własna historyczna piosenka z czasów stanu wojennego wstrząsnęłaby i poruszyła bardzięj ta impreza jak te wszystkie aranże.
ziemianin-pl (2011.12.17)

info

0  
  0
Tekst piosenki skomponowanej i napisanej na zespół rockowy i orkiestrę w 1981r. przeciwko stanowi wojennmu i komunie, piękny tekst autorstwa - Piotrka Grochowskiego byłego ucznia TM. Fragment: "Psy po krwi śladach biegną, piekłem teraz krok każdy, gdy cię złapią dosięgną czy wyrzekniesz, czy wyrzekniesz się prawdy ? Ref. Patrz dłonie masz dwie, każda z nich palców pięć, spróbuj na raz je zgiąć, widzisz to właśnie pięść. Nasza historia, nasz protest, nasza elbląska pieśń !!! 1981r, której zabrakło na tej imprezie.
ziemianin-pl (2011.12.17)

info

0  
  0