UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem, bardzo szkoda, że zabrakło muzyków i ludzi, którzy w stanie wiojenym !!!! w tym mieście tworzyli autentyczną muzykę !!!!, pisali teksty przeciwko komunie !!!! i śpiewali je niejednokrotnie publicznie !!!. To kawałek prawdziwej historii, naszej własnej !!!!, nie cudzej doskanałej muzyki z 1981 przepięknie zaaranżowanej równiez na orkiestrę, do tekstów młodych ludzi którzy tą historię przeżyli i nadal tu żyją i tworzą. Szkoda, że zaszczyt honorowego uczestnictwa w imprezie otrzymali ci którzy tej historii nie tworzyli, znają tylko z historii, bo jeszcze bawili się klockami a ci którzy jako nieliczni w Polsce, którzy cokolwiek zrobili nawet nie zostali poiformowani o takiej możiwości uczestnictwa. Może okazałoby się w konfronatcji, że jedna nasza własna historyczna piosenka z czasów stanu wojennego wstrząsnęłaby i poruszyła bardzięj ta impreza jak te wszystkie aranże.
ziemianin-pl