UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert rewelacyjny:) Widać, którzy artyści to rockowcy grajacy w swoich zespołach - zupełnie inne zachowanie na scenie - Asia Żondłowska, Goryś czy Ania Książkiewicz i Tomek Hoffman. Pozostali wywodza się z piosenki artystycznej, widziałam ich na Nocach Teatru. Stad ten dramatyzm na scenie. Zupełnie inne zachowania i tym lepiej. Brawo dla Bartka Krzywdy - aranże super, zaskakujące. Kwas świetny:) Brawo.

oLGAo

Anuluj