UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert uważam za wielce udany, gratulacje dla pomysłodawcy! Aranże ciekawe, choć niełatwe. Uważam że górą panowie, szczególnie Steńczyk i Olejnik. Wiedzą o czym śpiewają.
Koncert uważam za wielce udany, gratulacje dla pomysłodawcy! Aranże ciekawe, choć niełatwe. Uważam że górą panowie, szczególnie Steńczyk i Olejnik. Wiedzą o czym śpiewają.