UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert uważam za wielce udany, gratulacje dla pomysłodawcy! Aranże ciekawe, choć niełatwe. Uważam że górą panowie, szczególnie Steńczyk i Olejnik. Wiedzą o czym śpiewają.


Anuluj