A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chyba nietrudno zauwazyc ze to wina organizatora ze nikt normalny nie chce wystapic w jego wiejskich wyborach z klimatyzotorem jako nagrodą głowną, i sliniacymi sie jurorami o watpliwych kwalifikacjach do wybierania kanonów urody
kierunek italia - taniec rurka, sponsoring, jak najbardziej kuznia talentów to nasz konkurs
W jurry samce śliniące się na widok panien. Brrr. ..
targ miesny
kruszyńska? to jest jakiś żart, rozumiem?
Szkoda ze docenia się urodę do24 roku życia. Kobiety w wielu 28 29 lat też mogą być piękne i na pewno lepiej wykształcone niż nastolatka. Do tego mają juz w głowach poukładane. Wiec niech mi ktoś wyjaśni dlaczego tylko do 24 lat?
Intaligentna omija takie konkursy. Reszta panien idzie na latwizne, wygrany konkurs, bogaty sponsor, obrzydliwie bogaty i stary maz. Taka jest prawda, tak konczy znakomita wiekszosc misek. A dla mnie liczy sie ladny cycek i nogi. Inteligencji tutaj nie potrzeba.
Zmyjcie im tą tapete, powyjmujcie kolczyki z pepkow. .Wtedy zadna by sie tam nie nadawala. Przeciez konkurs Miss to konkurs naturalnego piekna a nie maskujacego makijazu.
Niektóre ładne, niektóre bardzo ładne, ale gdzie są dziewice?
A komisja zwłaszcza ten w szaliku niczym Belmondo w Alpach.
fot. 21 schudnij z 15 kg i zacznij myslec o karierze. ..