UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do nie jednego, nikt tu się nie slini na widok młodych dup; w JURY siedzą ludzie którzy coś znaczą gamoniu w Elblągu, a Ty siedzisz przed kompem i gadasz frajerze; a tam Radni, własciciele Firm, organizatorzy Miss; a ty możesz sobie pogadać i popatrzyc na zdjeciu! hahaha
radekny