UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze docenia się urodę do24 roku życia. Kobiety w wielu 28 29 lat też mogą być piękne i na pewno lepiej wykształcone niż nastolatka. Do tego mają juz w głowach poukładane. Wiec niech mi ktoś wyjaśni dlaczego tylko do 24 lat?


Anuluj