UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

chyba nietrudno zauwazyc ze to wina organizatora ze nikt normalny nie chce wystapic w jego wiejskich wyborach z klimatyzotorem jako nagrodą głowną, i sliniacymi sie jurorami o watpliwych kwalifikacjach do wybierania kanonów urody